Mutiara Kata

"It's no use of going back to yesterday, because I was a different person then." ~ Lewis Caroll

Written by Super User

 

Rabithoh Binti Abdul Razak
Ketua Unit Ekonomi
 
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Samb: 240

Kelulusan:
Ijazah Sarjana Muda Pendidikan
Ekonomi - UPSI
___________________________________________________________________________________________________________
Noriha Binti Mohd Rais

noriha@kmpp.matrik.edu.my


Samb: 184

Kelulusan:
Ijazah Sarjana Ekonomi-UUM
Ijazah Sarjana Muda Ekonomi-UM
Liew Chye Hong
chliew@kmpp.matrik.edu.my
 
Samb: 184 
 
Kelulusan:
Ijazah Sarjana Pendidikan
(Teknologi Pendidikan) - USM
Ijazah Sarjana Muda Ilmu Pendidikan
(Major: Ekonomi) -USM

Chew Lee Hong

chew@kmpp.matrik.edu.my
 
Samb: 184
 
Kelulusan:
Ijazah Sarjana Muda Sastera Pendidikan-USM

Akashah Bin Aziz

akashah@kmpp.matrik.edu.my

Samb: 184

Kelulusan:
Bac. Sains Ekonomi Sumber-UPM
Diploma Pendidikan-UIAM

Suhailly Binti Mat Rudin

suhailly@kmpp.matrik.edu.my

Samb: 184

Kelulusan:
Ijazah Sarjana Pendidikan (Pendidikan Kurikulum) - USM
Ijazah Sarjana Muda Sains Kemasyarakatan (Major: Ekonomi) (Minor: Pengurusan)-USM
Diploma Pendidikan-Institut

Edayu Binti Awang 

edayu@kmpp.matrik.edu.my

Samb : 184

Kelulusan:
Ijazah Sarjana Muda Ekonomi-UUM
Diploma Pendidikan-MPKB

           

 

 

You are here:   HomePensyarah Unit Ekonomi
| + -

 

Kolej Matrikulasi Pulau Pinang
Kementerian Pelajaran Malaysia
13200 Kepala Batas,
Pulau Pinang.

Tel: 604-5756090 / 5759871 / 5750836 / 5750758
Fax: 604-5757389 / 5755167
Web: http://www.kmpp.matrik.edu.my
E-mel: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Laman Web Rasmi
Kolej Matrikulasi Pulau Pinang (KMPP)
| Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Penafian |

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.